Alle informatie over de bereikbaarheid van en het parkeerbeleid in de Stad Antwerpen vind je op
Vervoer in en naar Antwerpen en Parkeren op straat | Slim naar Antwerpen.
Boek nu de laatste tickets voor 2025: laatste rondleiding van dit type vindt plaats op zaterdag 20 september.
Deze “grand tour” is de meest uitgebreide gegidste rondleiding (110 minuten) in het Antwerpse Stadhuis. We starten met boeiende uitleg over de façade, leren op een kleine expo waarom dit monument sinds 1999 werd erkend als Unesco werelderfgoed en verkennen het imponerende bestuursgebouw vervolgens van de gelijkvloerse verdieping tot net onder de eeuwenoude dakrand. We trekken daarbij langs de hoogtepunten van het vermaarde “Schoon Verdiep”, de prachtige galerij van het “Eerste Verdiep” en het knappe, meer hedendaagse “Verlicht Verdiep”.
Om te weten of het gewenste tijdslot beschikbaar is, kies het aantal gewenste individuele tickets en selecteer de datum.
From 09/03/2025 11:00 pm (UTC) until 31/12/2030 10:59 pm (UTC)
Omdat deze rondleiding uitsluitend wordt aangeboden buiten de kantooruren kan je ook bijzondere plekken van het Stadhuis ontdekken zoals het “Salon van de Burgemeester”, het verborgen orgelkamertje en de zuidkant van de renaissance loggia, een panoramisch balkon met een onvergetelijk uitzicht op de Grote Markt en de kathedraal.
TIP: Lijkt deze rondleiding je wat uitgebreid? Of ben je minder goed ter been? Kies dan voor een andere rondleiding uit ons aanbod op het Antwerpse Stadhuis. Deze “grand tour” is immers echt een pittige rondleiding en er moeten onvermijdelijk heel wat trappen gedaan worden tussen de verschillende verdiepingen.
OPGELET: Deze veelzijdige rondleiding wordt enkel aangeboden op tijdstippen buiten de normale kantooruren: dus tijdens het weekend of op feestdagen en – in de lente- en zomermaanden – ook af en toe op een avond in de week.
Praktische informatie:
Nee, er is slecht 1 tarief voor deze rondleiding – € 16,00.
Deze rondleiding is geschikt voor iedereen die goed ter been is. Vanwege de vele trappen is deze rondleiding niet geschikt voor rolstoelgebruikers.
De gelijkvloerse verdieping is dagelijks toegankelijk van 9 tot 18u. De bovenliggende verdiepingen kunnen enkel bezocht worden met een rondleiding.
Honden zijn niet toegelaten in het stadhuis, uitgezonderd blindengeleidehonden en andere gecertifieerde assistentiehonden.
Wij gebruiken cookies om onze website en onze dienstverlening te optimaliseren.