Alle informatie over de bereikbaarheid van en het parkeerbeleid in de Stad Antwerpen vind je op
Vervoer in en naar Antwerpen en Parkeren op straat | Slim naar Antwerpen.
Wenst u dit aanbod te boeken voor een bezoekdatum vanaf 1 oktober 2025? Klik dan hier.
U zal doorverwezen worden naar de website van Stad Antwerpen (Museum Plantin-Moretus).
Wie is in hemelsnaam Plantin? Christoffel Plantin is een intellectueel met een neus voor zaken. Even voor 1550 verruilt hij Frankrijk voor Antwerpen. Vijf jaar later start hij zijn eigen drukkerij. Die bouwt hij uit tot de grootste ter wereld.
Om te weten of het gewenste tijdslot beschikbaar is, voer het aantal deelnemers bij "Groepsgrootte (Groepsticket)" in, kies de taal van de gids en selecteer de datum.
From 29/12/2022 11:00 pm (UTC) until 31/12/2030 10:59 pm (UTC)
Tijdens deze tour in het Museum Plantin-Moretus maak je kennis met Christoffel Plantin als visionair uitgever. Tijdens de rondleiding door de luxueuze woonvertrekken en de unieke drukkerij leer je het leven en werk van de ambitieuze uitgeversfamilie Plantin en Moretus kennen. Op de bovenverdieping ontdek je een aantal boekhistorische parels die hier uitgegeven en gedrukt werden.
Praktische informatie:
De rondleiding vindt plaats op de gelijkvloerse verdieping en eerste verdieping. Rolstoelgebruikers kunnen enkel de gelijkvloerse verdieping bezoeken. Het museum is een historisch huis dat organisch groeide gedurende eeuwen. Daarom bevinden zich op de eerste verdieping voortdurend kleinere trapjes om van de ene naar de andere kamer te gaan, wat met een rolstoel niet mogelijk is. De gids past de tour hieraan aan.
Wij gebruiken cookies om onze website en onze dienstverlening te optimaliseren.